نتایج جستجو برای عبارت :

بختک ارز ۴۲۰۰ تومانی

--عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: لایحه قانون تجارت که در مجلس در حال بررسی و تصویب است، تغییر و تحولاتی در آن ایجاد شده که هیچ هم‌خوانی و سنخیتی با شرایط کنونی کشور ندارد
--هاله حامدی‌فر افزود: همچنان بختک ارز ۴۲۰۰ تومانی از روی بدنه صنعت و تجارت کشور برداشته نشده و کمر تولیدکنندگان زیر بار بروکراسی ارز ۴۲۰۰ تومانی در حال خرد شدن است و آنهایی نیز که دستشان به هر شکلی، خواسته و ناخواسته، به این ارز رسیده، متهم به فساد شده‌اند
--وی گفت: طی م
خسته ام... 
خیلی وقته خسته‌ام... 
فقط دارم وقت رو یجوری میگذرونم. 
هربار با یه جرقه ای، یه بهونه ای، یه برنامه ای... 
ولی پشت همه ی تلاشها و دست و پا زدنام، 
مثل آدم خوابی که بختک افتاده روش و صداش در نمیاد، 
خیلی وقته مرده ام... 
در مرحله اول سعی کنیم آرامش خودمان را حفظ کنیم و هوشیار باشیم که قراری نیست اتفاق بدی بی افتد و این فقط یک فلج خواب ساده است
هرچقدر ترس بیشتر باشد بختک سنگین تر شده و نفس کشیدن سخت تر است.
سعی کنید از خواب بیدار شوید.تکان دادن ناگهانی خود به یک سمت یا باز و بسته کردن مشت خود کمک می کند.
پس از بیدار شدن فورا به خواب نروید چون که دوباره بختک سراغ شما می آید.توصیه می شود با آب سرد صورت خود را شسته و پس از گذشت چند دقیقه دوباره بخوابید.
ادامه مطلب
بعضی ها این تجربه را داشتنه اند که از خواب بلند میشی و نمیتونی حرکت کنی و بدنت هنوز خوابه، ولی چشم میبینه و گوشت میشنوه
البته خیلی ها هم نداشتند این تجربه را، اما نگران نباشند چون یه بختک بزرگ تر افتاده روی همه آدم ها و اون خود هوشیاریه
چرا؟
چون وقتی خسته ای و میخوابی آدم ها و حوادث و وقایع جورواجور میان جلوت رژه میرن
چون حتی وقتی مخت پخش بشه روی آسفالت هم احتمالا این بختک ول کن ماجرا نیست و میگه کور خوندی که من یه جایی توی سرت هستم و من را دست ب
سلام 
دختری هستم تقریبا 20 ساله و طبق اون چیزهایی که  واسه م رخ میده و به بقیه گفتم میگن که بختک داری. اوایل متوجه داشتن بختک نبودم و این موضوع به سال های خیلی قبل برمیگرده، وقتی که دبستان بودم خوب خاطرم نیست فکر کنم سوم دبستان تا کمی بزرگتر شدم و دیدم بیشتر میشه، به مامانم گفتم گفت بختک داری.
در خواب حالت هایی واسه م اتفاق می افتاد و هیچی دست خودم نبود، نه میتونستم تکون بخورم نه کسی رو صدا بزنم، واقعا نمیتونم چه جوری توصیفش کنم، همین الان الب
آقای حاصلی مسئول تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی تو ibbعه (انستیتو بیوفیزیک و بیوشیمی). از شنبه هفته پیش تا امروز که یکشنبه ست، 9 بار رفتم پیشش برای تعمیر یه دستگاه. وظیفه من نبود برای تعمیرش پیگیری کنم، ولی مجبور شدم، چون با اون دستگاهه کار داشتم. در مورد عُقده‌بازی های مسئول آزمایشگاهمون و پیگیری نکردن‌هاش دوست ندارم حرف بزنم، در مورد استادی هم نمی‌خوام بگم که باید برای تعمیر دستگاه 100 تومن بده ولی دیروز برگشته بهم می‌گه "مهندس! من امروز قسطی تو
هواکش سقفی 20 سانت دمنده سری REB-20-10L4S
برند : دمنده
قطر پروانه : 20سانتیمتر
ولتاژ : تکفاز 220V
شدت جریان : 0.85A
توان : 160W
دور موتور : 1400دور در دقیقه
رنج هوادهی : 600مترمکعب بر ساعت
درجه محافظت موتور : IP54
وزن : 11kg
ابعاد : طول و عرض 27*40سانتیمتر
آیا کسانی که در خواب مرده اند ، احتمال دارد به دلیل دیدن خواب ترسناک بوده باشد ؟
کسانی که مشکل قلبی دارند ممکن است به دلیل دیدن خواب وحشتناک ، سکته کرده و بمیرند ؟
تا کنون هیچ آزمایش قابل استنادی در این مورد انجام نشده است و مشخص نیست که تعدادی از کسانی که در خواب مرده اند ممکن است به دلیل دیدن خواب ترسناک مرده باشند یا نه .ولی انجام نشدن تحقیقات به این معنی نیست که این احتمال وجود ندارد.

آیا خواب ترسناک می تواند باعث مرگ شود ؟
گروهی از دانشمند
در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به روزرسانی و منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، فهرست‌های انتشار یافته حاوی دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی طی بازه زمانی 21 فروردین ماه 1397 تا تاریخ 21 اسفند ماه 1398 است.
ادامه مطلب
کنترل سرعت 2000-4200
اندازه مدار 15 میلی متر
وزن محصول در کیلوگرم: 2.75
مناسب برای پدهای 125-150 میلی متر
توان : 710W
RPM:2000-4200
4CR 8650 برقی Orbital Polisher

به دلیل طراحی هد دنده مسطح ، می توان با اطمینان از هر مکانی کار کرد. هود چنگال ارگونومیک با SoftGrip. این دستگاه را می توان با دقت کنترل کرد و همیشه راحت برای نگه داشتن آن راحت است.
کنترل ریزپردازنده VR با تاخون ژنراتور
کنترل سرعت ثابت – نیازی به نگه داشتن ماشه در حین کار نیست
انتخاب سرعت متغیر از طریق شماره گیری
شرو
علیرضا عبدالله‌زاده، فارغ‌التحصیل سیاست‌گذاری عمومی از دانشگاه هاروارد:
هرجایی که صف تشکیل می‌شود حتماً رانت به وجود خواهد آمد. فساد در میان مدیران رده میانی و پایین بیشتر از مدیران رده‌بالا است.
 واردکننده‌ها به اسم گرفتن ارز ترجیحی این صف را ایجاد کرده‌اند تا به‌جای اینکه از بیرون ارز 10 یا 12 هزارتومانی بگیرند ارز 4200 تومانی بگیرند. 
 اگر واقعاً این‌طور بود که این آدم‌ها ارز 4200 تومانی می‌گرفتند و دقیقاً قیمت متناسب با همین ارز 4200 ت
بعضی وقت‌های یا حتی به عبارت دقیق‌تر و بی‌تعارف‌تر 
در نود درصد اوقات زندگیم حس می‌کنم تبدیل شدم به یک لیست بلند بالا از کارهای عقب افتاده که قرار نیست هیچ کدامشان تیک بخورد...
کارهای عقب افتاده که از سر وظیفه‌است به کنار.‌..
آرزوها و دوست داشتنی‌هایم را هم یکی پس از دیگری از سر وا میکنم و پی‌اش را نمی‌گیرم 
رخوت است یا بختک هر چه هست دست از سرم برنمی‌دارد...
من یه روز از فصار روانی این همه کار جان خواهم داد
التماس دعای هدایت
سلام امروز جمعه 16/12/1398 هست که من دارم این نامه را برای تو تایپ می کنم ،برای تویی که نمیدانم کی می آیی ؟ امروز که این نامه را برای
تو مینویسم بیماری کرونا عین بختک بر روی زندگانی ما افتاده است و ولکن نیست و می دانم که تو هم می دانی :دی خوب آخر تو هم در همین جا 
زندگی می کنی دیگر . خنده دار است شاید بگویی این چیست نوشته ای این را هم که خودم می دانم . اما من میگویم اندکی صبر پیشه کن تا به جاهای خوبش هم برسیم .
خوب کجا بودیم ؟ آهان کرونا مثل بختک افتاده به
شهر سوال - بختک یا فلج خواب (sleep paralysis) به حالت ناتوانی درانجام حرکات ارادی
حین خواب گفته می شـود. فلج خواب یـک تـجربـه دلــهره آور و هراس انگیز می
بـاشد. فـلـج خـواب اغـلب اوقات هنگام بیدارشـدن از خـواب و یـا در مـوارد
اندک در لحظه به خـواب رفتن رخ می دهد. فلج خواب از چند ثانیه تاچـند
دقیـقه بـه طـول می انجامد. ۲۵ تا ۳۰ درصد جـمعیت کشـور حـداقل یکبار در
طول زندگی خود، اخـتـلال فلج خـواب را تـجـربه کرده اند. فلج خواب می تواند
در هر سنی روی دهد
غالب مَفسده ها، دو طرف دارد، گیرنده و دهنده!
در قضیه اختصاص ارز 4200 تومانی معروف ، تعدادی از گیرندگان ارز محاکمه و زندانی شدند اما از اختصاص دهندگان ارز نه تنها کسی محاکمه نشد بلکه هیچ فرد یا نهادی پیگیر این مسئله نشدند!
اگر مسئولین ارشد و نهادهای نظارتی،طبق فرمایشات ولی امر ما، حضرت آقا، اختصاص دهندگان ارز 4200 تومانی را شناسایی و به سزای اخمال خود می رساند ،امروز طبق گزارش دیوان محاسبات، 4.8 میلیارد دلار گم شده نداشتیم!!
کسانی که این مقدار پول
یه حس بد تمام وجودمو گرفته
مث ی بختک روی قفسه سینه م
چرا مهدی مثل یه کوه آتش فشان یهو منفجر شد امشب؟
چرا انقدر تو دلش از خانواده من کینه س
چرا انقدر دیر و سخت فراموش میکنه؟
الان طرف منه اگر یه روز نظر من مخالفش باشه چی؟ اون موقع از منم کینه میگیره؟
چرا وقتی عصبانی بود هیچکدوم از حرفای من حالشو عوض نکرد؟
چرا جملات محبت آمیزمو ندیده گرفت؟
چرا براش مهم نبود که بهش گفتم منو چجوری صدا کنه؟
چرا برداشتن اینهمه مرز براش مهم نبود؟
دارم اشتباه میکنم؟
ان
بختک نوعی حالت فلج شدن در خواب است که به مدت چند ثانیه بدن ناتوان از انجام کارها می‌شود و احساس مرگ به انسان دست می‌دهد.
فلج خواب یا به اصطلاح عموم بختک ، به علت استرس‌های روزانه و دیدن کابوس‌های وحشتناک فراوان مانند افتادن از جایی، غرق‌شدگی یا مرگ به وقوع می‌پیوندد.
به گزارش مجله دلتا؛ در این حالت فرد احساس می‌کند جسمش سنگین شده و هرچه فریاد می‌زند کسی صدایش را نمی‌شنود اما خوشبختانه این حالت هیچ‎گونه عارضه جسمی‌ در پی ندارد و می‌تو
  به گزارش روزنامه دنیای اقتصاد قیمت دلار در کف
بازار امروز با کاهش قیمت همراه بود. قیمت دلار در حالی وارد کانال دوازده هزار
تومان شد که دولت برخی اقلام را با ارز 4200 تومانی وارد میکند حال سوال اینجاست که
تخصیص ارز 4200 تومانی به کنترل قیمت ها کمک میکند یا صرفا به نوعی رانت بدل شده و
هیچ تاثیری در کنترل قیمت ها ندارد این درحالی است که برخی معتقدند این ارز دولتی
نه تنها روی کاهش قیمت ها تاثیر ندارد بلکه به دلیل ایجاد موج روانی منفی باعث
افزایش قیم
قطع دلار 4200 تومانی دارو در دستور کار دولت قرار گرفته و دیر یا زود شاهد این اتفاق خواهیم بود.در حال حاضر به دلایل زیر تحلیل این رویداد و پیش بینی اثرگذاری دلار نیمایی بر عملکرد شرکت های دارویی چندان قابل اتکا نیست :
 زمان دقیق و یا حتی تقریبی حذف دلار 4200 تومانی دارو مشخص نیست.  به دلیل اهمیت دارو در سبد خانوار، میزان و زمان بندی افزایش نرخ دارو با ابهاماتی روبه روست. میزان و کیفیت موجودی مواد اولیه شرکت های دارویی مشخص نیست و نمیتوان اثر گذاری
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
دلم میخواد ازدواج نکنم
اگ کردم بچه دار نشم
دوس دارم نسلم منقرض بشه
هیچی تو این زندگی ارزش ادامه دادن ندار
اشتباه پشت اشتباه
خطا پشت خطا
سیاهی پشت سیاهی
این اسمش زندگی نیس!
سقوط آزاده تو ی چاه تاریک و عمیق
ولی بی انتها!
هرچی عمیق تر تاریک تر
تلخ تر
از سقوط خسته شدم!
یکم استراحت نمیدی؟
مثلا ادم بره کما بیدار شه بیینه سالهاست خوابیده
مثلا ادم شب بخوابه صب پا نشه
تا مدتها پا نشه
مثلا زمان وایسه!
از صحنه بیایم بیرون
بشینیم کنار کاتب سرنوشت یه چای بخ
دلم میخواد ازدواج نکنم
اگ کردم بچه دار نشم
دوس دارم نسلم منقرض بشه
هیچی تو این زندگی ارزش ادامه دادن ندار
اشتباه پشت اشتباه
خطا پشت خطا
سیاهی پشت سیاهی
این اسمش زندگی نیس!
سقوط آزاده تو ی چاه تاریک و عمیق
ولی بی انتها!
هرچی عمیق تر تاریک تر
تلخ تر
از سقوط خسته شدم!
یکم استراحت نمیدی؟
مثلا ادم بره کما بیدار شه بیینه سالهاست خوابیده
مثلا ادم شب بخوابه صب پا نشه
تا مدتها پا نشه
مثلا زمان وایسه!
از صحنه بیایم بیرون
بشینیم کنار کاتب سرنوشت یه چای بخ
ترسی در حدقه ی چشمان ما حلقه می زند که شب ها همچنین بختک همان بیم ها را می بینیم. کابوس ترس هایی که با دست وپازدن در بالا بیش شروع می شوند و با فروافتادن در دره ای عمیق به پایان می رسند. بختک هایی که هیچ وقت ائتلاف نمی افتند، اما ما همیشه از آن ها می ترسیم. ابد مانند کودکی که از سایه ها می ترسد از تنهاشدن وحشت می کنیم، اما هنوز آن قدرها هم با خودمان صادق نیستیم که بتوانیم کودکانه به کسی امان ببریم. ما با دنیایی از نخوت مبصر می شویم، اما انگار بزرگ
4200 متر زمین تجاری کرج

نوع کاربری
اداری و تجاری

متراژ
۴,۲۰۰

قیمت هر متر
۱۳,۰۰۰,۰۰۰
زمین 4200 متری شمالی دارای بهترین موقعیت مکانی برای ساخت و ساز - دارای سند ششدانگ - در موقعیت مکانی مناسب نبش خیابان.دارای آب - برق - گازمناسب جهت پارکینگ عمومی - پاساژ - فروشگاه و دیگر فعالیت های مشابه._____ قیمت متری: 13 میلیون تومان** در ضمن این زمین با ملک معاوضه و تهاتر می گردد._____________________________@@ املاک برتر - نبش دوم شرقی شاهین ویلا________ مشاور شما - تهرانی 09127170890شماره
خسته ام ?... نه هر‌چه فکرش را میکنم من خسته نیستم .چون کاری انجام نداده ام که به خاطرش خسته شده باشم .احساس تنهایی میکنم?...نه ، احساس تنهایی هم نمیکنم. بی حوصله ام ?...نه ،ینی شاید. حوصله ی درگیری با چیز هایی که دوست ندارم را ندارم .دلتنگم?...اره، من دلم برای خیلی چیز ها تنگ شده .حتی برای چیزهایی که در زندگی ام هرگز نبودند. دلتنگی دلیل خوبی برای بی حوصله بودنه?...من نمیدونم . و فکرم نمیکنم اینطوری باشه.... دلم خیلی چیزا میخواد ولی هیچکدومو ندارم ... ینی هس
توی خونه تر و تمیز و مرتبم بوی قیمه پیچیده ، از اون قیمه های خانوم پز که وقتی او از در میاد تو بگه چه خبرته بوی غذات تا توی حیاط میومد ...این روزا باید استراحت کنم اما منو استراحت ؟ چند روز قبل رو خوابیده بودم منتها دیدم امروز دیگه نمیتونم این کثیفی و به هم ریختگی رو تحمل کنم . کارهام رو انجام دادم و الان حالم بهتره از این تمیزی و نظم و ترتیب . او یمان با دوستش رفته پارک آبی ، قبل رفتن زنگ زد که حوصله ت سرنرفته تنهایی ؟ گفتم نه ، تا هر وقت هم خواستی ب
تور 5 روزه استانبول
1 بهمن
قشم ایر
3*  MONARCH  24603*  HERTON NISANTASHI  27403*  GORUR HOTEL  27403*  ABISSO HOTEL  27403*  HERTON LALELI  28003*  TAKSIM LIVA  28303*  GRAND BOSPHOR  28303*  MERWANO  28903*  TAKSIM TRUST  28903*  LITTLE PRINCE  28903*  MONOPOL  29203*  BRISTOL  29203*  FIDE  29804*  MAROON TOMTOM  30704*  VALIDE  31004*  WHITE MONARCH  31004*  VIZON   31004*  BEYZAS SUITE  31004*  ELAN  31004*  ALL IN  31304*  ICON  30104*  TULIP CITY  32204*  BLUEWAY CITY  32204*  YUKSEL  32804*  BUDO  32804*  GRAND EMIN  32804*  TULIP PERA  33404*  ALL SEASION  33404*  CUENTO  33404*  PERA ROSE  31904*  DORA  31604*  STYLE SISLY  33404*  CITY CENTER  29804*  KERVANSARAY  33604*  VALI KONAK  3
خیلی اتفاقی صفحه جدیدشو پیدا کردم و از اذان صبح تا حالا چشمم به اشک نشسته. قلبم ورم کرده. کل قفسه سینه‌ام تپش داره. امروز یا قلبم میترکه یا غرق گریه از بی‌آبی تلف می‌شم. خدای من این چه نفرینی بود که گرییان‌گیرم شد...؟ من طاقت ندارم بشینم و تماشا کنم که منو از دلش بیرون می‌کنه. و طاقت هم ندارم ببینم آزرده‌خاطر و غمگینه. نمی‌تونم فکر کنم. کاش نبودم...
+ آهای غمی که مثل یه بختک رو سینه‌ی من شده‌ای آوار از گلوی من دستاتو بردار دستاتو بردار از گلوی
سخنگوی ‎وزارت بهداشت در شبکه خبر می گوید که قیمت ‎دارو امسال "حداکثر ۹ درصد افزایش داشته است."
 این لیست قیمت واقعی چند شرکت بزرگ است. برخی داروها بیش از ۱۰۰ درصد گران شده اند. 
وی می گوید: به حول و قوه الهی "در سال ۹٨ هم حداکثر ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش قیمت" خواهیم داشت!
————
⭕️ می دانی با ارز تخصیصی ۴۲۰۰ تومانی برای واردات دارو چه ها وارد کرده اند؟ 
نخ پلی استر،‌ تردمیل، طعم دهنده غذایی و باتری قلمی،‌پنبه حلاجی نشده، حشره کش و ...
چی کار دارن م
دیشب توی کابوس گذشت.
کابوس تکرار و کابوس توجیه و کابوس گشتن پی دلیل.
توی کابوسم به یک
عالم شیوه‌ی مختلف نابود شدم. توی کابوسم با هم بودیم و بعدش دیگر نبودیم. توی
کابوسم سعی کردم بفهمم چه شد که ناگهان قصه ناتمام به سر آمد. توی این کابوس مقابل
سه هیولای در ظاهر انسان ایستادم، تک‌تک ماهیتشان را فاش کردم تا به ظاهر کریه
خودشان برگردند و مقابل نیشخندهایشان سنگ‌چهره ماندم.
توی کابوس آن دیگری
را دلیل دانستم. توی کابوس هیولایی ساختم از او که بیا و بب
متا فیزیک چیست؟
 بیگ بنگ: شیادان و هدایت‌کنندگان برنامهء فریب عمومی گاه برای موجّه کردن روش‌های خود دست به دامان به‌کارگیری واژگان پر‌طمطراق و تکدّی و استقراض از اصطلاحات تخصصی حوزه‌های دانش و فلسفه می‌شوند. از آن‌‌جا که در روزگار ما با وجود گردش حجم انبوه دانش و اطلاعات عمومی ، کم‌تر از گذشته می‌توان افراد را با واژگانی چون آل، بختک، یک سر و دو گوش و …. فریب داد و اقناع کرد ، واژگانی هم‌چون متافیزیک، کوانتوم، الکترومغناطیس، انرژی
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 30دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.سیب زمینی : 3300#کاهو :2700#چغندر:2400#کلم_بروکلی: 5500#شلغم : 2300#انار: *#کیوی: 4200نارنگی:5800#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:6900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 12100گوجه:6600گریپ فروت: 3500
خرید آپارتمان در اندیشه فاز 4 - مساحت این فاز ۳۳۰ هکتار بوده که از سال ۱۳۷۵ آماده‌سازی اراضی و واگذاری
آن آغاز گردید. فاز ۴ متصل به فاز ۳ است و تداومی است بر روند گسترش فاز ۳
که در کنار جاده کرج- شهریار واقع شده‌است.
بازار بزرگ ایرانی اسلامی که به عنوان نماد [ [ معماری ایرانی ] ] و به سبک نقش جهان اصفهان طراحی شده است، در این فاز قرار دارد. همچنین مجتمع تجاری و اداری ارغوان که با مساحت زمینی بالغ بر ۴۲۰۰ متر مربع و زیربنای حدود ۴۸۰۰۰ متر مربع، به
یادم نیست فال حافظ شب یلدایم کدام غزل بود. خلاصه اش این بود که دهنت سرویس هست. سرویس تر خواهد شد!
خار در چشم و استخوان در گلو، روزها می‌گذرد؛ با بهتی که هر شب عین بختک به جانم می افتد که آیا این اعمال حقیقتا بالحق است؟ درست ترش را دیگر نداریم؟ باطنش هم آیا لعابی از زرق و برق ظاهرش دارد؟ اصلا انفاس این زندگی قبول می‌شود یا دارم عمرم را میسابم به الک؟!
مولا انگار خوشش می آید عبدش را لنگ در هوا نگه دارد. یک جفت بال خوف و رجا داده که اگر درست تنظیم کن
شب ساعت دوازده و نیم یک بود حدوداً که خوابیدم! صبح هم نزدیک شش بیدار شدم. بعد از حدود نیم ساعت برگشتم که بخوابم! قبلش یه مشت سوال و جواب در مورد خواب روشن خوندم و با تلقین اینکه خواب روشن می‌بینم خوابیدم!
سعی کردم که با شمردن از صد به پایین هوشیاری‌مو حفظ کنم! بعد یه مدت نامشخصی دیدم که به مرحله بختک رسیدم! سعی کردم که با تکون دادن جسم اختری‌م از بدنم جدا بشم! اول به سمت راست و چپ و به شکل تاب‌ خودمو تکون دادم، و بعدش هم مغزمو منقبض و منبسط کردم!
شب ساعت دوازده و نیم یک بود حدوداً که خوابیدم! صبح هم نزدیک شش بیدار شدم. بعد از حدود نیم ساعت برگشتم که بخوابم! قبلش یه مشت سوال و جواب در مورد خواب روشن خوندم و با تلقین اینکه خواب روشن می‌بینم خوابیدم!
سعی کردم که با شمردن از صد به پایین هوشیاری‌مو حفظ کنم! بعد یه مدت نامشخصی دیدم که به مرحله بختک رسیدم! سعی کردم که با تکون دادن جسم اختری‌م از بدنم جدا بشم! اول به سمت راست و چپ و به شکل تاب‌ خودمو تکون دادم، و بعدش هم مغزمو منقبض و منبسط کردم!
 دوشنبه ی محنت 
دو روز روزه داری متصل با یک استکان آب 
سرگشته در خیابان و بیابان 
به زور پیدا شدن هلال ماه 
زنده شدن خاطرات سخت فطر گذشته در فطری رنجبارتر
تعطیلات همواره بدشگون خرداد
بختک افتادن به زندگی
بی خبری و رها شدگی ِ ناگهان
چشم انتظاری هولناک
باز رفتن او که دوستش داری با یک نفر دیگر به سواحل شمالی نقشه
ماندن در سیاهچال شمال شرقی نقشه
پیدا شدن مزاحم یا مزاحمان تلفنی 
بیماری ... تهوع ... تهوع ... لکه های خون 
اضطراب
حالتی متوسع تر از مرگ
د
قاچاق مواد مخدر هم به اندازه اقتصاد رانتی سود آور نیست.
قیمت شکر در دنیا به دلیل رکود اقتصادی ۳۵درصد کاهش پیدا کرده و از ۳۴ به ۲۲ سنت رسیده.
دولت برای شکر سوبسید پرداخت میکند و با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد میشود.
یعنی کیلویی ۹۲۴ تومان
در حالی که شکر در بازار به ۸هزار تومان رسیده.
حالا اگر خودمان برویم و شکر را با دلار آزاد ۱۶هزارتومانی بخریم برایمان ۳۵۲۰ تومن تمام می شود.
یعنی در حال حاضر شکر با دلار ۳۶هزار تومانی وارد می شود . در حالی که وارد کننده
درحالی، به تازگی فروشندگان گوشت وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی را گرفته اند، بسیاری در این بابت که از زمان ریاست سید ابراهیم رییسی، این اتفاقات افتاده تا جایی که حتی بزرگان را نیز بازداشت می کنند، اما این درحالی است که بسیاری تلاش می کنند این موضوع را طوری دیگر نشان بدهند.
رسانه های ماهواره ای و خارجی به گونه ای حرف می زنند که برای انسان جالب است، درحالی که رسانه های داخلی هم سکوت پیشه کرده اند، هرچند به ۱۴۰۰ و انتخابات آینده ۲ سال مانده ایم و با
یکی از موضوعاتی که مورد توجه اهالی بازار قرار گرفته، خبر حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از ساز و کار صنایع شوینده بود. از هفته گذشته نیز زمزمه‌هایی در‌این‌خصوص در میان فعالان بازار شنیده می‌شد. رشد قیمت سهام در گروه غذایی، گروه دارویی و مواردی از این دست نیز عمدتا تحت‌تاثیر همین زمزمه‌ها بود. در این روز شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران از افزایش نرخ فروش محصولات خود خبر داد و اعلام کرد با توجه به عدم تخصیص یارانه به نفت‌سفید ویژه LAB در سال ۹۸
بیماری کاوازاکی یا سندروم کاوازاکی یک بیماری نادر اما جدی است که موجب التهاب عروق در سراسر بدن میشود. این بیماری برروی گره های لنفاوی هم اثر میگذارد و موجب علایمی در بینی، دهان و گلو میشود. کاوازاکی شایعترین علت بیماریهای قلبی در کودکان است. در بیشتر موارد این بیماری در چند روز اول بدون مشکل درمان میشود. اگر کاوازاکی درمان نشود، موجب بیماری های قلبی سختی میشود. 
علایمتخمین زده میشود که این بیماری هر ساله 4200 کودک در آمریکا را درگیر میکند. کا
رئیس اتحادیه وارد کنندگان کاغذ گفت: گفت‌وگو با مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشان می‌دهد ناشران در حال حاضر از سهمیه کاغذ دولتی ۴۲۰۰ تومانی استفاده می‌کنند و این امر کمک می‌کند تا بتوانند کتاب را با قیمت‌های مناسبی تهیه و تولید کنند.
کاغذ باز هم ارزان شد/از ۵۵۰ به ۳۵۰ هزار تومان رسیدیم حسن میرباقری رئیس اتحادیه وارد کنندگان کاغذ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون دلیل کاهش قیمت کاغذ گفت: همکاری بخش خصوصی و دول
تابحال خواب خود را فراموش کرده اید؟ آیا دچار بختک شده اید؟ خوابهای رنگی چطور آیا تا بحال دیده اید؟
در این پست ۱۰ موضوع جالب در مورد خواب دیدن را عنوان نموده ام.
خواب دیدن افراد نابیناکسانی که بعد از تولد نابینا می‌شوند می‌توانند تصاویر را در خواب ببینند.
افرادی که نابینا به دنیا می‌آیند نمی‌توانند در خواب تصاویر را ببینند، اما نابینایان خوابهایی به شفافی افراد بینا دارند.
که البته شامل حواس پنج گانه دیگر مثل شنوایی، چشایی، بویایی، لامسه
 دوشنبه ی محنت 
به زور پیدا شدن هلال ماه 
بختک افتادن به زندگی
چشم انتظاری هولناک
باز رفتن شان به سواحل شمالی نقشه
اضطراب
حالتی متوسع تر از مرگ
در رفتگی انگشت اشاره ی دست چپ
به این نتیجه رسیدم فلسفه اینوری رو اصلا حال نمیکنم باهاش :/ و البته این که اونجوری که حال میکنم بخونم چون اگه بخوام جور دیگه ای با وسواس بخونم دونه دونه اشو استرس میگیرم هیچی نمیفهمم. کتاب بدی نیستا ولی من حال نکردم هنوز باهاش. شاید بهتر بشه جلو بره. 
فکر کنم از این کتابا برام باشه که میخونم چون لازمه بخونم و چون بد نیست اینوری هم ادم یادبگیره و بدونه چی به چیه. قطعا حوصله میخواد خوندنش.
شرح بدایة الحکمة جلد اول ، نوشتهٔ علامه سید محمد حسین طباط
 دوشنبه ی محنت 
به زور پیدا شدن هلال ماه 
بختک افتادن به زندگی
چشم انتظاری هولناک
باز رفتن او که دوستش داری با یک نفر دیگر به سواحل شمالی نقشه
اضطراب
حالتی متوسع تر از مرگ
د
در فصل ششم پایتخت، مازنی ها ، مذهبی ها و ارزش ها ،توسط تعدادی "نان خور" تلویزیون به سخره گرفته شد و رئیس سیما به معاونش دستور پیگیری دارد. و خواهیم دید نتیجه این پیگیری چطور ماست مالی خواهد شد!
میلیون ها قطعه جوجه به دلایل مختلف (عدم تهیه خوراک یا جهت کنترل بازار ) توسط تعدادی"نان خور " دولت، زنده زنده تلف شدند ، دیر یا زود خواهیم دید چگونه این مسئله را هم "ماست مالی" می کنند .
از همه مهمتر جهانگیری ، اختصاص دهنده ارز 4200 تومانی،امروز گفت باید با فس
گاهی باید میان کوچه پس کوچه های ذهن، اتوبان های مغز، خیابان های فکر تابلوی پارک ممنوع کاشت، گاهی نباید چیزهایی بماند. فریاد های سراسر تحقیر که آدم ها در صورتت تف کردند، اشتباه ها،ترس های احمقانه، گوشزد هایی که پوست نازک لبت هایت، ناخن هایت را ویران کرده اند. باید در شهر ذهن مسافر باشند، چند روزی که استراحت کردند و گشت زدند بروند، نمانند تا شب ها بی خواب شوی. این اخبار کثیف، که بختک امیدت می شوند و تاریکی را به جانت می اندازند، حرف های چرند ک
سلام
آن اول‌ها که پیام‌رسان‌های موبایلی راه افتادند، تقریبا تمامشان را در تبلتم نصب کردم و در هر کدام حسابی ساختم. یادتان هست؟ وایبر، وی‌چت، لاین، واتساپ، اسکایپ، مسنجر فیس‌بوک، ایمو و البته تلگرام.
نگاهی به امکانات و ظاهرشان که بسیار برایم مهم بود و هست انداختم و تمامشان را پاک کردم و فقط تلگرام را نگه داشتم. مهندس گفت: «ناصر! هیچ‌کس تلگرام نداره که آخه!» گفتم: اول به من چه؟ دوم هر کسی با من کار دارد تلگرام نصب کند و سوم: به زودی خواهند د
عوامل موثر در رتبه بندی سایت ووبلاگ
برای اولین بار این ۲۱۰ فاکتور مهم رتبه بندی سایت را در وبینار ۲۱۰ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار می دهیم.
در این اموزش به فاکتور های کلیدی پرداخته می شود یعنی آن چیزی که دوست داشتید بشنوید تا با بکارگیری و انجام آن رتبه سایت خودتان را افرایش دهید. بسیاری از این فاکتور ها را سایت های ایرانی رعایت نمی کنند و شما عضو اولین افرادی هستید که با این فاکتور های آشنا شده و با پیاده سازی آن می توانید گوی سبقت را از رقیب
برای اولین بار این ۲۱۰ فاکتور مهم رتبه بندی سایت را در وبینار ۲۱۰ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار می دهیم.
در این اموزش به فاکتور های کلیدی پرداخته می شود یعنی آن چیزی که دوست داشتید بشنوید تا با بکارگیری و انجام آن رتبه سایت خودتان را افرایش دهید. بسیاری از این فاکتور ها را سایت های ایرانی رعایت نمی کنند و شما عضو اولین افرادی هستید که با این فاکتور های آشنا شده و با پیاده سازی آن می توانید گوی سبقت را از رقیب
سلام
آن اول‌ها که پیام‌رسان‌های موبایلی راه افتادند، تقریبا تمامشان را در تبلتم نصب کردم و در هر کدام حسابی ساختم. یادتان هست؟ وایبر، وی‌چت، لاین، واتساپ، اسکایپ، مسنجر فیس‌بوک، ایمو و البته تلگرام.
نگاهی به امکانات و ظاهرشان که بسیار برایم مهم بود و هست انداختم و تمامشان را پاک کردم و فقط تلگرام را نگه داشتم. مهندس گفت: «ناصر! هیچ‌کس تلگرام نداره که آخه!» گفتم: اول به من چه؟ دوم هر کسی با من کار دارد تلگرام نصب کند و سوم: به زودی خواهند دا
رئیس انجمن صنعت تایر ایران می‌گوید: ما از ابتدای سال تا هفته گذشته موفق به دریافت ارز با قیمت هر دلار 4200 تومان شدیم اما اکنون زمزمه‌هایی در زمینه حذف ارز دولتی از تایرهای تولیدی و وارداتی به‌گوش می‌رسد
تقی‌گنجی افزود: به‌همین‌دلیل احتمال دارد ارز دولتی از صنعت تایر حذف شده و از این پس تمام مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت این محصول از محل سامانه نیما تامین شود

کلیک کنید و به کانال  رایگان ما بپیوندید

فیلم متوسط رو به پایین و حتی به دلیل فیلمبرداری بد می توان گفت بدیست. بارها و بارها مدیوم شات را اشتباه می بندد و کارگردان زورش به بازیگر نمی رسد که بار دیگر سکانس را برداشت کند و نتیجه اش می شود شات انباری که دیدید...
از سکانس اول که بطری را روی دست بازیگر اول مرد می بینیم تکان می خورد دائما از کادر بیرون و داخل می آید یا سکانس فرودگاه که کله بچه ها همگی زده شده این اشتباهات در حد آماتور است و قطعا کار فیلم را برای جز برترینها بودن کلاسیک خراب می
فیلم متوسط رو به پایین و حتی به دلیل فیلمبرداری بد می توان گفت بدیست. بارها و بارها مدیوم شات را اشتباه می بندد و کارگردان زورش به بازیگر نمی رسد که بار دیگر سکان را برداشت کند و نتیجه اش می شود شات انباری که دیدید...
از سکانس اول که بطری را روی دست بازیگر اول مرد می بینیم تکان می خورد دائما از کادر بیرون و داخل می آید یا سکانس فرودگاه که کله بچه ها همگی زده شده این اشتباهات در حد آماتور است و قطعا کار فیلم را برای جز برترینها بودن کلاسیک خراب می
تا حالا تجربه مرگ داشتید؟
یا تجربه ای شبیه به مرگ؟
یا چیزی که باعث شه مرگ رو نزدیک تر از قبل به خودتون حس کنید؟

بختک رو گاهی تجربه میکردم که جز چند بار اول بعدها فهمیدم که صرفا قفل شدن سیستم ایمنی بدنه به خاطر وضعیت دستگاه گوارش و تاثیری که قطبین روی بدن انسان و دستگاه گوارش میزارن.

دیر رسیدن روح به بدنم رو هم تجربه کردم.

التماس کردن به بدنم که، روحم رو بپذیره هم، همینطور.

تجربه خواب دیدن درباره اینکه توی خواب حس کنم مردم و الان روح هستم
حل تمرین کتاب الکتریسیته و مغناطیس Purcell و Morin - ویرایش سوم فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 232حجم فایل: 1679قیمت: 4200 تومانبخشی از متن:حل تمرین کتاب الکتریسیته و مغناطیس Purcell و Morin - ویرایش سومنویسندگان: Purcell و Morinفایل PDF حل تمرین به زبان انگلیسی و در 232 صفحه است.فایل PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

اُرِندای عزیزم
سلام
توی برنامه هایی که برای امسال داشتم نوشته بودم به ثمر رساندن یک ایده. خب حالا یک ایده دارم: ساختن یک پادکست با موضوع مربوط به رشته ی دوست داشتنی م؛ ژنتیک. دوست دارم توی این پادکست ها توضیح بدم که چه چیزهایی واقعا ژنتیکی هستن و چه چیزهایی به ژنتیک نسبت داده شدن. در واقع اینکه چه چیزهایی حقیقت هستند و چه چیزهایی افسانه! حالا این که چرا پادکست چون به نظرم سایت و رسانه های مکتوب به طور کلی اونطور که باید با مخاطب عام ارتباط نمی
غلامرضا شجاع دلیل اصلی کاهش قیمت کاغذ را آزاد شدن آن دانست و گفت: وقتی انحصار و محدودیت و امضای طلایی باشد، رانت و فساد ایجاد می کند از زمانی که نرخ کاغذ تومانی4200 نیست، قیمت کاغذ نیز کاهش یافت.برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت و گو با موضوع کاهش 30 درصدی قیمت کاغذ و با تماس تلفنی با غلامرضا شجاع نماینده مصرف کنندگان کاغذ استان های کشور و حسین عابدینی ناشر به روی آنتن رفت.غلامرضا شجاع دلیل اصلی کاهش قیمت کاغذ را آزاد شدن آن دانست و گفت: وقتی انحصار
رمضانعلی سبحانی فر در ارزیابی خود درباره کاهش قیمت تلفن همراه در بازار گفت: پیش از بررسی این موضوع باید گفت افزایش قیمت تلفن همراه دو دلیل داشت.
وی با اشاره به تاثیر افزایش نرخ ارز در افزایش قیمت تلفن همراه، تاکید کرد: همچنین در کنار این موضوع بحث شرکت های وارد کننده تلفن همراه مطرح بود که برخی از این شرکت های در فهرست سیاه تعزیرات قرار گرفتند.
این نماینده بیان داشت: این شرکت ها ارز ۴۲۰۰ تومانی اخذ کردند، اما تلفن همراه به کشور وارد نکردند و ی
توی یه جهان موازی، احتمالا من یه دریانوردم. یه دریانورد با موهای نقره ای و چشمای آبی. دریانوردی که نه تجارت می کنه و نه دزد دریاییه، فقط دریا رو خیلی خیلی دوست داره. هر روز غروب، تکیه می ده به عرشه کشتی و خورشید رو نگاه می کنه تا وقتی که محو بشه. بعد که خورشید رفت پایین و ماه به جاش اومد بالا، اون وسط دریا، دور از همه آلودگی های نوری که جلوی درخشش ستاره ها رو می گیرن، دراز می کشه و به ستاره ها نگاه می کنه. برای هر کدومشون اسم می ذاره و داستان می ساز
دستگاه پلاسما : Plasma FIREBOLT Plus

پلاسما اولین و جدیدترین تکنولوژی در دنیای پوست و زیبایی
تنها پلاسمای AC تمام دیجیتال برای رفع افتادگی پلک
بلفارو پلاستی اطراف چشم ( رفع افتادگی پلک )
از بین بردن اسکار آکنه ، تلانژ کتازی و همانژیوم
پاکسازی و از بین بردن منافظ باز پوست
برداشت وارت ، اسکین تگ و انواع خال
رفع چین و چروک ،خط خنده

مشخصات فنی :

عنوان
مقدار

کشور سازنده
ایران

نوع دستگاه
پلاسمای گرم

مدل
FireBolt Plus

ولتاژ ورودی
۲۲۰VAC ±۱۰%

حداکثر جریان ورودی
۰
۱. یکی‌شون گفت: نگرانتم، نذار فکر‌کردنت به خدا، باعث کفر شه. نذار اونقدری شک کنی که کافر شی. اون‌یکی گفت: فلسفه باعث کفر میشه. نرو سراغش. ولش کن.یکی‌ دیگه گفت: حسش کن، نشونه‌هاش هست. روایاتش هست. احادیث هست. آیه‌هاش هست.معلما از دستم کلافه‌ن. این رو حس می‌کنم. اون‌روز صدای کافرگفتن‌هاشون توی مغزم می‌پیچید. خانم برگمن گفت بعد از اینکه پیام تبریک روز معلمم بهش رو توی گروه معلما فرستاده، یه عکس‌العمل‌هایی دیده ازشون که باید بعدا صحبت کنیم.

موضوع امروز این مقاله در خصوص مواد
خوراکی و بازار قیمت گوشت و مرغ و ماهی در ماه های گذشته می باشد در این مقاله قصد
داریم به بررسی عوامل مختلف موثر و تغییرات قیمت در بازار گوشت و مرغ و حتی میوه و
سبزیجات بپردازیم قیمت اقلام خوراکی در ماه های گذشته در بازارهای ایران و همچنین
مردین تره بار افزایش شهید داشته با اینکه در چند ماه گذشته دولت بارها اعلام کرد
افزایش افزایش کمک ها به بازار مواد خوراکی داخلی می‌باشد اما بسیاری از فروشندگان
معتقدند
تکست و متن آهنگ جدید نانسی عجرم و تامر حسنی به نام فرق کبیر
Tamer Hosny & Nancy Ajram Fark Kebir Lyrics
متن آهنگ:

صباحکو فل یا رجالة
عطلت والإمتحان هیطیر
أوصلکوا طیب
جدع وطیب
طب شدوا حیلکم وانشالله خیر
دی مساعدتک تفرق کتیر

من غیر مناسبة کده بحبک
ومزاجی أنا أدلعک أهادیک
یا سیدی بختک
مین فینا قدک
حبیبی لیا أنا مین بعدیک
دی کلمتک تفرق کتیر

شوف إزای حاجات بسیطة
تفرق إزای ولو بسیطة
یمکن حاجة صغیرة تفرق عندهم أکتر

وقعت فی الفخ یا ناصح
وعلینا بقا کل التظابیط
تایم زیادی از امروز را با تلفن همراه گذراندم. حالا هم در مورد صرع مقاله میخوانم و اشک میریزم. از همان صبح که مامان گفت هزینه بیمارستان ۳/۵ ملیون تومان ناقابل میشود دیگر نتوانستم ترس از بیمارستان رفتن را کنترل کنم. انقدر دفعه پیش برای به هوش امدن جان کنده بودم و انقدر ان حس بختک وار وحشتناک بود که نمیتوانم بپذیرم دارم ۳/۵ ملیون هزینه میکنم تا دوباره به همان حالت درایم! اخرش هم نمیفهمم گناه من چه بوده که زندگی ام تا این حد فاجعه امیز است. 
ترسیده
سلام

دیشب ساعت 2-3 بیدار شدم و خبر رو دیدم. دیگه خوابم نمیبرد و نشستم یکم کار کردم و توییت خوندم و ... تا 7. خدا رحمتشون کنه.
خوش بحالشون که داستان زندگی جالب و پر اثری داشتن. برای چیزی که میخواستن جنگیدن و تهشم به یکی از بهترین شکل ها که کشته شدن غیر مستقیم باشه تمومش کردن.
خیلی دوست دارم تو راهی که بهش ایمان دارم کشته بشم. داستان خوبی میشه. فعلا دارم دنبال یه راهی میگردم که بهش بتونم ایمان داشته باشم. 

بگذریم 

ساعت 7 گفتم تا 9 بخوابم که مغزم کا
دیروز شاخص کل بعد از ورود به محدوده مقاومتی، با افزایش عرضه ها روبرو شد و در نهایت شاهد افت حدود 4200 واحدی در شاخص کل بودیم. نکته قابل توجه در معاملات دیروز این بود که با وجود افزایش عرضه ها، همچنان شاهد ورود نقدینگی در بازار بودیم. حضور قدرتمند افراد حقیقی در سمت تقاضا، اجازه اصلاح عمیق بازار را تا به امروز نداده است. دیروز نیز با وجود عرضه های سنگین، افراد حقیقی با حجم بالا، مشغول خرید سهام در قیمت های منفی بودند و دائم صف های فروش را جمع میک

گزارش صعود به قله دماوند
بعد از چندین صعود موفق به کوه‌های مناطق دودانگه، چهاردانگه و سوادکوه و کسب آمادگی‌های لازم، زمان آن فرا رسیده که گروه کوهنوردی برنا (فرهنگیان ناحیه یک ساری) به بام ایران یعنی قله ۵۶۷۱ متری دماوند صعود کند. 
به همین منظور ساعت چهار و نیم بامداد پنج‌شنبه ۹۸/۵/۱۰ چهارده نفر از اعضای گروه مقابل اداره آموزش و پرورش ناحیه یک ساری سوار مینی‌بوس شدیم. ساعت هفت و سی دقیقه صبح به پلور رسیدیم. وارد محوطه فدراسیون کوهنوردی ش
دیروز شاخص کل بورس تهران با تحرکات مثبت در گروه خودروسازی، روز مثبتی را پشت سر گذاشت. خبر افزایش سرمایه در نماد خساپا، علت اصلی تحرکات مثبت در این گروه بود. البته عرضه ها در بازار زیاد بود و صف های خرید سنگین در نمادهای این گروه، خیلی زود عرضه شد و شاخص کل، مجددا به همان کانال 305000 واحدی بازگشت. ارزش معاملات، کاهش چشمگیری نسبت به روزهای اوج خود دارد. ارزش معاملات روز گذشته، چیزی حدود 1000 میلیارد تومان بود که حتی نسبت به هفته گذشته نیز، کاهش 7 در
سایه‌روشن ناهمسویی شاخص‌های سهام
بورس تهران که برای ۷ روز پیاپی روندی صعودی را طی می‌کرد، در معاملات دیروز عمدتا به دلیل تشدید نااطمینانی‌ها در بازار جهانی تحت فشار قرار گرفت و تغییر مسیر داد. گسترش اختلافات تجاری چین و آمریکا به جبهه جنگ ارزی، فشار را بر سهام بزرگ‌ترین شرکت‌های بورسی حفظ کرد و به شیب صعودی شاخص کل در این موج خاتمه بخشید. از طرف دیگر، سرعت رشد شاخص هم‌وزن نیز پس از جهش‌های متوالی اخیر کاهش یافت. عامل اصلی این اتفاق، تو
قیمت مبدل حرارتی پوسته و لوله به ازای  هر تن تبرید در تناژهای کم حدود 500 هزار تومان و در تناژهای  بالا حدود 300 هزار تومان  با احتساب دلار 4200 تومانی و قیمت مبدل حرارتی هوا خنک به ازای هر تن تبرید 400 هزار تومان به جز قیمت ورق های بدنه و نیز قیمت فن ها است.
مشاهده لیست محصولات و قیمت مبدل حرارتی در لینک زیر
قیمت مبدل حرارتی
رمان نجوای شیطاندانلود رمان نجوای شیطان اثر سپیده فرهادی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
گویند مرا خلق کردند از استخوان دنده چپ مردی به اسم آدم ، حوایم نامیدند یعنی زندگی ، تا در کنار آدم یعنی انسان همگام و یار باشم ، گویند میوه سیب را من خوردم ، شاید هم گندم را و مرا به سقوط انسان از بهشت متهم می نمایند ، بعد از خوردن گندم و یا شاید سیب چشمان شان باز گردید مرا دیدند ، مرا در برگ ها پیچیدند مرا پیچیدند در برگ ه
رکوردشکنی جدید بورس / شاخص کل از مرز ۲۶۱ هزار واحد گذشتدر معاملات امروز، شاخص بورس با بیش از ۴۲۰۰ واحد رشد وارد کانال ۲۶۱ هزار واحدی شد و رکوردی تازه برجا گذاشت.
 به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران امروز (چهارشنبه ۲۳ مرداد) با ۴۲۹۴ واحد رشد به رقم ۲۶۱ هزار و ۳۹۱ واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن، هزار و ۱۰۷ واحد تقویت شده و به رقم ۶۸ هزار و ۲۷۲ واحد رسید.
امروز معامله‌گران بورس اوراق بهادار تهران بیش از ۳.۳ میلیارد سهام، حق تقدم و اوراق م

علی ربیعی امروز در مصاحبه با خبرنگاران در موضوع آزاد سازی قیمت بنزین گفت: رئیس جمهور خود را فدای مردم کرد!
حضرات وقتی از سوی افکار عمومی زیر سوال می روند می گویند افزایش قیمت بنزین تصمیم سران قوا بود. وقتی می خواهند از خودشان قهرمان بسازند می گویند رییس جمهور خودش را فدای مردم کرد!
دقیقاً به خاطر همین چاخان گفتن های بی پایان امثال ربیعی و نوبخت و جهانگیری و روحانی است که مردم نمی توانند به تصمیمات دولت خوشبین باشند و گرانی ها را برخلاف ادعا
شما به عنوان والد موظف هستید تا حس اعتماد به نفس را در کودک‌تان تقویت کنید.
اعتماد به نفس از حس توانایی می‌آید. یک کودک با اعتماد به نفس به درکی مثبت و واقعی از توانایی‌های خود نیاز دارد. این اعتماد به نفس، از دل موفقیت‌های کوچک و بزرگ بیرون می‌آید. کلمات تشویق کننده شما می‌تواند این اعتماد به نفس را به وجود بیاورد، به ویژه زمانی که شما به تلاش‌ها یا توانایی‌های خاص کودک‌تان اشاره می‌کنید. 10 نکته برای ایجاد اعتماد به نفس کودکان را در ا
دستگاه دی وی ار هایلوک 208U-K1 از پرفروش ترین محصولات سری توربو اچ دی کمپانی هایک ویژن میباشد.
که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.
دستگاه 208U-K1 دارای 8 پورت ورودی تصویر (BNC) و 1 عدد ورودی و 1 عدد خروجی صدا (AV)
دو عدد پورت USB – خروجی تصویر HDMI و VGA با کیفیت 4K نیز میباشد .
ولتاژ ورودی این دستگاه بین 10 تا 14 ولت و جریان مصرفی برابر با 2 امپر از نوع جریان ثابت DC
و مصرف برقی برابر با 6 وات رانیز دارد .
نحوه اتصال دوربین مداربسته به این دستگاه از طریق کابل کوا
با کلی وقت گذاشتن، مثل انسان عاقل می‌نشیند و برای رفع انگزایتی کشنده و مزمن به جای داشتن "هدف" برای زندگی‌اش "اهداف" تعیین می‌کند و تا یک مدت خیلی عالی و بدون اضطراب به راهش بدون توجه به آینده ادامه می‌دهد. یک پست خفن‌طور درمورد ابهام می‌نویسد و تا چند وقت همه چیز عالی ‌است. از پاییز ۹۷ به خاطر پر باران بودن و هیجان انگیز بودن راضی است و در وصفش می‌نویسد و غروب ها و صبح ها ، موقع بازی ابرها و نور های صورتی و یاسی خورشید در آسمان با شوق و ذوق ع
قاصدک در نگاه اول علف هرز به نظر می‌رسد اما گل ها و برگ‌های آن سرشار از ویتامین‌های A و C، آهن، کلسیم و پتاسیم هستند. یک فنجان برگ سبز قاصدک حاوی 4200 تا 7800 میکرو گرم ویتامین A می‌باشد.

گلفروشی اینترنتی گل کد
ارسال انواع گل، باکس گل، سبد گل، دسته گل و گلدان 
برای بازدید از محصولات به وبسایت ما به ادرس: https://golcode.com
و یا به کانال ما در تلگرام به آدرس:https;//t.me/golcodeservice
و یا به صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس:https://instagram.com/golcode
مراجعه فرمائید و سفارش گذاری ر
هواوی P30 پرو یکی از پرطرفدارترین پرچمداران سال ۲۰۱۹ میلادی بود ، هم اکنون شرکت هواوی قصد دارد به منظور رقابت در بازارهای اروپایی این گوشی را در رنگ ‌های متنوع و جدید و با برنامه‌ های گوگل تحت نام نیو ادیشن (New Edition) روانه بازار کند.
پس از آنکه هفته گذشته وجود هواوی P30 پرو نیو ادیشن تأیید شد، شرکت هواوی سرانجام به شکل رسمی قیمت، مشخصات و رنگ ‌های این گوشی را تأیید کرد. اطلاعاتی که در ادامه می ‌خوانید مربوط به مدلی است که در آلمان بازار عرضه می
عسل از نظر نحوه تولید چند نوع است؟
انواع عسل از نظر نحوه تولید چهار نوع است: این چهارنوع عبارتند از:
عسل ارگانیک
عسل طبیعی
عسل تغذیه ای
عسل تقلبی

عسل ارگانیک از نظر شهد و عسل دارای ساکارز پایین و دارای دیاستاز بالا هستند همچنین hfm  هیدروکسی متیل فرفورال در این عسل ها منفی استو همچنین باقیمانده داروهای شیمیایی در این عسل ها وجود ندارد.

عسل طبیعی:
یکی از انواع عسل عسل طبیعی است که به عسل هایی گفته می شود که توسط زنبور عسل و با همکاری انسان تولی
تور 5 روزه استانبول
13 دی
قشم ایر
3*  MONARCH  29903*  HERTON NISANTASHI  31603*  GORUR HOTEL  31603*  ABISSO HOTEL  31603*  HERTON LALELI  32203*  TAKSIM LIVA  32503*  GRAND BOSPHOR  32503*  MERWANO  33003*  TAKSIM TRUST  33003*  LITTLE PRINCE  33003*  MONOPOL  33303*  BRISTOL  33303*  FIDE  33904*  MAROON TOMTOM  34204*  VALIDE  35104*  WHITE MONARCH  35104*  VIZON   35104*  BEYZAS SUITE  35104*  ELAN  35104*  ALL IN  35404*  ICON  34204*  TULIP CITY  36204*  BLUEWAY CITY  36204*  YUKSEL  36804*  BUDO  36804*  GRAND EMIN  36804*  TULIP PERA  37404*  ALL SEASION  37404*  CUENTO  37404*  PERA ROSE  35904*  DORA  35704*  STYLE SISLY  37404*  CITY CENTER  37704*  KERVANSARAY  37704*  VALI KONAK  3830
تور 5 روزه استانبول
5 دی
ایران ایر تور
3*  MONARCH  29903*  HERTON NISANTASHI  31603*  GORUR HOTEL  31603*  ABISSO HOTEL  31603*  HERTON LALELI  32203*  TAKSIM LIVA  32503*  GRAND BOSPHOR  32503*  MERWANO  33003*  TAKSIM TRUST  33003*  LITTLE PRINCE  33003*  MONOPOL  33303*  BRISTOL  33303*  FIDE  33904*  MAROON TOMTOM  34204*  VALIDE  35104*  WHITE MONARCH  35104*  VIZON   35104*  BEYZAS SUITE  35104*  ELAN  35104*  ALL IN  35404*  ICON  34204*  TULIP CITY  36204*  BLUEWAY CITY  36204*  YUKSEL  36804*  BUDO  36804*  GRAND EMIN  36804*  TULIP PERA  37404*  ALL SEASION  37404*  CUENTO  37404*  PERA ROSE  35904*  DORA  35704*  STYLE SISLY  37404*  CITY CENTER  37704*  KERVANSARAY  37704*  VALI KO
@arnikaseir
تور6روزه استانبول
23آذر
✈️قشم ایر
3*  MONARCH  30803*  HERTON NISANTASHI  32903*  GORUR HOTEL  32903*  ABISSO HOTEL  32903*  HERTON LALELI  33603*  TAKSIM LIVA  33903*  GRAND BOSPHOR  33903*  MERWANO  34603*  TAKSIM TRUST  34603*  LITTLE PRINCE  34603*  MONOPOL  35003*  BRISTOL  35003*  FIDE  35704*  MAROON TOMTOM  36004*  VALIDE  37104*  WHITE MONARCH  37104*  VIZON   37104*  BEYZAS SUITE  37104*  ELAN  37104*  ALL IN  37404*  ICON  36004*  TULIP CITY  38504*  BLUEWAY CITY  38504*  YUKSEL  39204*  BUDO  39204*  GRAND EMIN  39204*  TULIP PERA  39904*  ALL SEASION  39904*  CUENTO  39904*  PERA ROSE  38104*  DORA  37804*  STYLE SISLY  39904*  CITY CENTER  40204*  KERVANSARAY  40804*  
تور 5 روزه استانبول
26دی
✈️قشم ایر
3*  MONARCH  24203*  HERTON NISANTASHI  26003*  GORUR HOTEL  26003*  ABISSO HOTEL  26003*  HERTON LALELI  26603*  TAKSIM LIVA  26903*  GRAND BOSPHOR  26903*  MERWANO  27603*  TAKSIM TRUST  27603*  LITTLE PRINCE  27603*  MONOPOL  27903*  BRISTOL  27903*  FIDE  28504*  MAROON TOMTOM  28804*  VALIDE  29704*  WHITE MONARCH  29704*  VIZON   29704*  BEYZAS SUITE  29704*  ELAN  29704*  ALL IN  30004*  ICON  28804*  TULIP CITY  31004*  BLUEWAY CITY  31004*  YUKSEL  31604*  BUDO  31604*  GRAND EMIN  31604*  TULIP PERA  32204*  ALL SEASION  32204*  CUENTO  32204*  PERA ROSE  30704*  DORA  30404*  STYLE SISLY  32204*  CITY CENTER  32504*  KERVANSARAY  32504*  VALI KONAK
چند تا از دوستانِ وبلاگی، پویش راه انداختن که «بیانِ» بابا رو از خواب زمستونی بیدار کنن. مطالبی هم نوشتن و پیشنهادهایی که ان‌شاءالله به مقصود برسه.
اما نظر خودم...راستش استفاده‌ من از مدیوم بلاگ، تا حدِ زیادی جنبه‌ی سرگرمی و عادتی داره. همونطور که نمیدونم چرا هنوز وبلاگ می‌نویسم نمیدونم تا کی قراره وبلاگ بنویسم. فقط وقتی حالم خوب یا بده میام می‌نویسم و میرم. همین قدر باری به هرجهت متاسفانه. پس انگیزه‌ای برای هول دادنِ بیان برای رفع کاستی
تور 5 روزه استانبول
4 دی
ایران ایرتور
3*  MONARCH  24503*  HERTON NISANTASHI  27203*  GORUR HOTEL  27203*  ABISSO HOTEL  27203*  HERTON LALELI  27803*  TAKSIM LIVA  28103*  GRAND BOSPHOR  28103*  MERWANO  28603*  TAKSIM TRUST  28603*  LITTLE PRINCE  28603*  MONOPOL  28903*  BRISTOL  28903*  FIDE  29504*  MAROON TOMTOM  30404*  VALIDE  30704*  WHITE MONARCH  30704*  VIZON   30704*  BEYZAS SUITE  30704*  ELAN  30704*  ALL IN  31004*  ICON  29804*  TULIP CITY  31804*  BLUEWAY CITY  31804*  YUKSEL  32404*  BUDO  32404*  GRAND EMIN  32404*  TULIP PERA  33004*  ALL SEASION  33004*  CUENTO  33004*  PERA ROSE  31504*  DORA  31304*  STYLE SISLY  33004*  CITY CENTER  33304*  KERVANSARAY  33304*  VALI KON
گاهی وقت‌ها غم مثل بختک می‌افتد به جان زندگی‌ام. گاهی وقت‌ها نا امیدی چاقو می‌گذارد بیخ گلویِ روحم. گاهی وقت‌ها کسالت چنگ می‌زند به تار و پودم.
من یک گاوم! وقتی مدام و مدام و همچنان مدام خاطرات تلخ گذشته را بالا می‌آورم و نشخوار می‌کنم و می‌جوم و می‌جوم و همچنان می‌جوم و بعد با چشمانی که در اثرِ فکر کردن ، خیره به گوشۀای مانده‌اند ؛ تکانی به گلویم می‌دهم و دوباره آن سیاهی‌ها را قورتشان می‌دهم تا بروند پایین.
هاروکی موراکامی چه قشنگ ت
گاهی از بودن زیادِ از حد خودت، نفس‌ات می‌گیرد. جایت را تنگ کرده‌ای. مدام به خود می‌گویی کمی آن‌طرف‌تر بنشین دارم خفه می‌شوم. اما او مثل بختک به زندگی‌ات چسبیده. بیخ ریشت را گرفته و با آن چشم‌های از حدقه در رفته و بازار شام افکار و لبخند مضحکش زل زده به چشم‌هایت. 

به صرافت می‌افتی که خِرش را سفت بچسبی و بگویی خواهش می‌کنم کمی نباش، یا حداقل آن طرف را نگاه کن، دِ آخر پدر آمرزیده، محض رضای خدا هم که شده لااقل این نیش­ ات را ببند! این را ه
دولت هر سال خزانه را خالی می کند، و دلار ها را
به بیرون می فرستد! با این کار باعث افزایش قیمت دلار می شود. مثلا هر سال 12تا
20میلیارد دلار، برای کالاهای اساسی می دهد! که  در ایران تولید می شود، و واردات بیش از حد آن،
الگوی مصرف ایرانیان را تعییر داده است. واغلب در گمرکات باقی مانده،  یا به عنوان ذخیره ی احتیاطی از ان یاد می شود،
که همگی به ضرر تولید داخلی است. اکنون نیز اجازه 5هزار میلیارد دلا ر را گرفته،
تا برای سیل زده ها خرج کند! که عاقبت، مانند س
: پس از یک دوره افزایش نرخ دلار و سپس ثابت شدن این نرخ ،از سال‌های ۹۲ تا ۹۴ شاهد درجا زدن شاخص بورس بودیم. اما از همان سال ۹۴ شاخص بورس تهران موفق به اصلاح ساختار و خیز جدیدی شد، به طوری که پس از حدود سه سال در سال ۹۷ توانست به آنچه مد نظر فعالان بازار بود برسد.این روند صعودی در سال ۹۸ و با افزایش نرخ دلار همگام شد و با وجود این که نرخ ارز سال جاری را با حرکت لاک پشتی به جلو پیش رفته و روی سراشیبی سقوط قرار گرفته است ، با این حال با توجه به وضعیت اقت
​ 

در ماشین نیم تاب ، با کم شدن وزن فتیله که به وسیله غلتک های کشش صورت می گیرد، نیروی اصطکاک بین الیاف ، برای تامین استقامت رشته الیاف جهت تغذیه ماشین تمام تاب نمی تواند کافی باشد لذا لازم است مقدار کمی تاب داده شود تا استقامت کافی در نیمچه نخ به وجود آید. استقامت نیمچه نخ باید به اندازه ایی باشد که در موقع پیچیدن آن دور بوبین و همچنین در زمان تغذیه آن به ماشین تمام تاب ، پاره نشود.  از این جهت به نیمچه نخ تاب خیلی جزیی داده می شود. (حدود 1تا4 تا
قسمت اول را بخوان قسمت 86
مرد مقابلم، چشمانش اشک آلود گشت و تنه بر دیوار کوباند.
-باورم نمی شه، خودتی؟ بی معرفت، تو می دونی عمه ی من توی این چندسال چی کشید؟ چرا انقدر دیر؟ چرا وقتی که...
وخامت و دهشتی، در مجرای قلبِ پر تلاطمم بلوا بر پا نهاد.
-وقتی که چی؟
محرم یا نا محرم را نمی توانستم تشخیص دهم، چه برسد به آن که بتوانم پسری که ادعا می کرد هم خون من است را آنالیز بنمایم. جلو رفته دست بر یقه اش چسباندم.
-مادرم چی شده؟ بگو که زنده است، بگو منتظره من برم
تابحال خواب خود را فراموش کرده اید؟ آیا دچار بختک شده اید؟ خوابهای رنگی چطور آیا تا بحال دیده اید؟
در این پست ۱۰ موضوع جالب در مورد خواب دیدن را عنوان نموده ام.
خواب دیدن افراد نابیناکسانی که بعد از تولد نابینا می‌شوند می‌توانند تصاویر را در خواب ببینند.
افرادی که نابینا به دنیا می‌آیند نمی‌توانند در خواب تصاویر را ببینند، اما نابینایان خوابهایی به شفافی افراد بینا دارند.
که البته شامل حواس پنج گانه دیگر مثل شنوایی، چشایی، بویایی، لامسه
پیش‌تر فکر می‌کردم مرده‌ام. فکر می‌کردم کفِ مرکزی ترین نهان‌گاهِ جسمم، جسدی بوگرفته از قرن‌ها رها شدَه‌ست از روشنا یی که در خردسالی ذبح شد. از وقتی یادم می‌آید، این‌طور بود. از وقتی یادم می‌آید، می‌دانسته‌ام حالم خوب نیست و وقتی می‌دانی حالت خوب نیست که زمانی را زنده بوده باشی، زمانی را حالت خوب بوده باشد و آن را به نحوی به خاطر داشته باشی. درست به خاطر نیاوردم هرگز اما جای احساساتِ خوب را من از بس خاراندم، زخم شد.
حالا اما مدتیست که
من معمولا کم پیش میاد این موقع شب ها رو ببینم :)
من همونقدی که عاشق صبح های زودم عاشق شب های دیرم هستم...دیر تر از الان!
ساعت دو شبه!من مثه بختک افتادم رو تحلیلی :)))
پنجشنبه قشنگ بود :) از صبح که دانشکده بودم و درس خوندم.شبشم قشنگ بود!یه پارک عجیب غریب رفتم که تمام مدت فکر میکردم اینجا نیستم !مبینا در سرزمین عجایب بود :)))
کلا شب عجیبی بود!پنجشنبه ی اسفند بود و همه جا خلوت طور بود!انگار همه کز کرده بودن تو چار دیواریشون .
یادمه میگفتم مهدی هوامو داره!بد
شارژر قابل حمل 18 واتی USB-C PD با قیمت مناسبشارژ آخرین تلفن های هواوی با سرعت خوب - Mate 20 Pro صفر تا 50٪ در 40 دقیقهطی 5 ساعت با Huawei SuperCharger شارژ می شود.با هر شارژر دیواری USB-C PD در حدود 3.5 ساعت شارژ می شودپشتیبانی سریع شارژ 3.0گزینه شارژ با درگاه میکرو USBگزینه شارژ با کابل Apple Lightningهمچنین می توانید دستگاههای کم مصرف مثل ساعتهای هوشمند و هدست بلوتوث را شارژ کنیدمنفی
وزن 8.29 اونس کمی در سمت بالاتر استبهترین پاوربانک با ظرفیت متوسط ​​برای Huawei P30 Pro، Mate 20 Pro، P20 P
آقای روحانی در ششمین سال ریاست‌جمهوری خود در دیدار با سیاسیون در پاسخ به به مطالبه آنها که از دولت خواسته‌اند به امور کشور رسیدگی کند، گفته است:
 «مشکل اصلی این است که شما همه انتظارات را از دولت دارید؛ ولی باید ببینید دولت چقدر اختیار دارد، دولت نه در سیاست خارجه اختیار دارد، نه می‌داند کجا باید مذاکره کند و مذاکره نکند، کجا ملاقات کند و کجا ملاقات نکند و نه اختیار فرهنگ و صدا و سیما در دست دولت است. چیزی از دولت می‌خواهید که اختیاری ندار
خوشحالی سخنگوی دولت از: دوبرابر شدن واردات مایه تاسف است! وی در ادامه این خوشحالی می فرماید: تمام گمرکات ما پر است از کالاهای وارداتی. اگر از روی فراموشی این حرف را می زند، یاد آوری می شود که: امسال سال رونق تولید است، نه رونق واردات. واگر از روی عمد این حرفها را می زند، یعنی می خواهد تولید داخلی را ورشکسته کند. این سیاست ضد انقلابی است، که تا کنون همه دولت های اصلاحات آن را دنبال کردند. بعید نیست ایشان هم، جزو درصد بگیران شده باشد. زیرا واردات ب
با توجه به اظهارات معاون محترم ریاست جمهوری  در خصوص خروج ارز با این مبلغ در دوران ریاست جمهوری سابق و همچنین خروج همین مقدار ارز در سال  96 که از 30 میلیارد دلار ارزز تخصیص دادشده به نفرات و شرکتهای خاص برابر اعلام خود دولت محترم و نمایندگان مجلس بخش اعظمی از ارز به داخل کشور باز نگشته و یا بجای خرید کالاهای اساسی با این دلارهای 4200 تومانی دلارها در بازار آزاد و یا سر از کشورهای دیگر در اورده است اما سوال اساسی اینجاست که عزیزان بزگوار اینکار
رب گوجه فرنگی روژین تاک مقدار 400 گرم 

برند : Rojintaak
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
مجتمع کشت و صنعت روژین تاک در سال 1380 با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تاسیس گردید و در سال 1382 به بهره‌برداری رسید. کارخانه‌ی این شرکت در استان کرمانشاه در زمینی به مساحت 24 هکتار که 11 هکتار آن صنعتی است، بنا شده و مجهز به ماشین آلات صنایع غذایی ساخت شرکت‌های  Ing.rossi و Catelli با ظرفیت دریافت روزانه‌ی 4200 تن گوجه فرنگی است. در انتخاب ماشین‌آلا
انواع برنج طارم: همانند انواع برنج صدری از بهترین و مرغوب ترین ارقام کیفی برنج ایرانی می باشد که مبدا آن در شمال و نسبت به نوع صدری کمی کوتاه و چاق تر و به طورکلی شکل دانه بلند و قلمی دارد و رنگ آن سفید متمایل به کرم و دارای کیفیت پخت عالی و طعم و عطر خوب می باشد .برنج طارم  از مزایایی که دارد ،ساعت ها پس از پخت ،خوش خوراک و نرم باقی می ماند.
انواع برنج طارم
انواع آن عبارتند از:
طارم محلی
دیلمانی
اهلمی طارم
طارم پاکوتاه
 سنگ طارم
میباشد و در آزمو
بهش ندادم. هر چه قدر جزع‌فزع کرد باز هم ندادم. پسر مؤدبی بود. فحشم نداد. گفت می‌روم دانشگاه پایان‌نامه را به‌صورت فیزیکی می‌خوانم؛ ولی اگر غیر فیزیکی بهم می‌دادی مگر چه می‌شد؟ نمی‌دانم. کار خوبی نکردم که متن پایان‌نامه‌ام را بهش ندادم. همه پذیری‌ام را ازدست‌داده‌ام. کمک‌رسان بودنم را ازدست‌داده‌ام. با همه‌ی این‌ها باز هم حاضر نشدم که متن کامل پایان‌نامه‌ام را در اختیارش بگذارم.
شاید اگر چند ماه پیش بود این کار را باکمال میل انجا
متن آهنگ سیل شایع به همراهی هیدن-متن آهنگ

چشا رو به اَبراستووی عمقم خود غواص
نوک پا سر بالا دست بازسلامتی هر کسی تنهاست
دنبال اسم در کردن لا دُخیاس یاروکار خفنش اینه دیشب تووی پاسگاه بود
میگن شایع داره توو صداش داروارادتِ یه شهر باهامه چراغ خاموش
نه عکس توو بنز داره حاجیتنه اگه جایی یه گنده ای باشه لای پاشیم
شناس شهر نیستم با پلاک وارداتیصِدام معروفه عِین صدای آژیر
یه سری کِی وقت کردن لاشی شن اِنقدکی وقت کردن استاد نقاشی شن اِنقد
حاجی مل

تبلیغات

محل تبلیغات شما